Pierwsza wypleciona przeze mnie torebka towarzysz mi do dziś, a stworzyłam ją ponad dwa lata temu. Od dwóch lat projektuję i tworzę torebki ze sznurka. Najpierw robiłam to dla znajomych i przyjaciół a teraz także dla Ciebie.

Moja pasja do makramy zaczęła się jednak jeszcze wcześniej. Pierwsze wyplecione przeze mnie sznurki stworzyły ozdobę ścienną, która była prezentem dla moich rodziców. Kolejne prace także ozdabiały ściany. Inspiracją do tworzenia torebki, była jedna z kolekcji Ulli Johanson. Piękna, kolorowa torba wykonana (uwaga) z koralików, zmieniła mój sposób patrzenia na sznurki. 

Obecnie projektuję torebki inspirowane stylem Boho, które charakteryzują się prostotą formy i casualowym luzem. Staram się, aby tworzone przeze mnie torebki przemycały szalone ale i romantyczne odcienie stylu Boho.

boho shades

O firmie

Indywidualizm, unikatowość i naturalność. To trzy składniki, które przyświecają mojej twórczości. 

Wszystkie oferowane przeze mnie produkty wykonywane są w 100% ręcznie. Nie posiadam gotowych produktów– wykonuję je na zamówienie, według proponowanych przeze mnie modeli lub też według indywidualnych preferencji. Istnieje możliwość personalizacji gotowych wzorów torebek i dodatków niemal w każdym aspekcie, od kolorów i rozmiarów przez długość chwostów i frędzli. Ponad to z przyjemnością realizuję wizje dotyczące wymarzonych dzieł, które podkreślą osobowość i charakter Zamawiającego. Wszystko po to, by każdy otrzymał to, czego oczekuje – swój wymarzony dodatek, który jak najlepiej wpisze się we własne JA. 

Wszystkie wykorzystywane przeze mnie materiały pochodzą od polskich producentów. Sznurki oraz włóczki posiadają certyfikaty Oeko–Tex.  Sznurki są produkowane z bawełny pochodzącej z recyklingu. Priorytetem dla włóczek jest dla mnie to, aby były naturalne i nie zawierały sztucznych dodatków. Stawiam na jakość, która zawsze się obroni i styl, który jest nie do podrobienia.

Go to top